Centrum Ostoya - biuro matrymonialno poznawcze

Mieszkasz we Wrocławiu lub w województwie dolnośląskim i szukasz partnera lub partnerki - zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: + 48 666 518 111

lub wypełnij i wyślij bezpłatny Formularz Kontaktowy.

Nasza konsultantka wkrótce się z Tobą skontaktuje!

CENTRUM OSTOYA 25 lat tradycji - Wyjątkowa Agencja Matrymonialna

zaufanie

Centrum OSTOYA jest tradycyjnym biurem matrymonialnym z 25- letnim doświadczeniem i stażem na rynku. Renoma naszej Agencji i przyjazna atmosfera sprzyja zaufaniu jakim obdarzają nas nasi klienci. Znalezienie odpowiedniego partnera lub partnerki to naprawdę ważne i niełatwe zadanie co dobrze rozumieją osoby próbujące znaleźć właściwą osobę na portalach randkowych, najczęściej bez powodzenia. Pracujemy niezwykle efektywnie, czego dowodem są tysiące par, które poznały się za naszym pośrednictwem. Odnosimy sukcesy, ponieważ traktujemy bardzo poważnie i darzymy wielkim szacunkiem Państwa oczekiwania w zakresie odnalezienia miłości swojego życia. Jesteśmy dumni, że nasz indywidualny program doborów partnerskich poparty nowoczesnym podejściem psychologicznym, wpływa na skuteczność i owocuje pięknymi związkami na całe życie. Pracujemy nad tym by osoby, które łączy jedno pragnienie - stworzenia trwałego związku, opartego na zaufaniu i miłości, miały szansę wzajemnie się odnaleźć. Nadajemy realną postać marzeniom i spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Nasze działania zgodne są z zasadami etyki, kodeksu zawodowego i uczciwego podejścia do realizacji zawartych z Państwem umów, których naczelnym celem i misją jest pomoc w odnalezieniu wśród ofert matrymonialnych Pań i ofert matrymonialnych Panów, odpowiedniej osoby z którą zbudujesz szczęśliwy związek.

Jak to działa - 4 kroki

1Zrób pierwszy krok! Wypełnij i wyślij bezpłatny Formularz Kontaktowy

Formularz kontaktowy

2Poznajmy się! Skorzystaj z zaproszenia na spotkanie „od serca” z właścicielką biura p. Agatą (możliwa także rozmowa na WhatsApp)

3Porozmawiajmy! o Twoich pragnieniach i oczekiwaniach. Spotkanie zawsze przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze.

Jak działamy

4Zaczynamy! Podpisanie Umowy rozpoczyna proces doborów partnerskich. Pierwsze spotkanie następuje po wzajemnej akceptacji. Wasza relacja jest satysfakcjonująca i trwała – dopisujemy nowy rozdział do historii szczęśliwych par.

Nasze pary Wypełnij formularz

Oferty matrymonialne -  biuro Wrocław

Wrocław - ogłoszenia matrymonialne Pań

K4644/F Magdalena 39 lat, własna działalność, atrakcyjna, zgrabna blondynka o szaroniebieskich oczach, zodiakalny Byk. Wykształcenie podyplomowe, humanistyczne, zarządza własną firmą. Magdalena to czuła, ciepła, lojalna i empatyczna osoba, na której można polegać.
K4605/F Lidia 49 lat, własna firma, bardzo ładna, atrakcyjna, szczupła blondynka o niebieskich oczach, zodiakalny Byk. Właścicielka firmy. Pani Lidia to bardzo aktywna, zaradna i energiczna osoba, dbająca o kondycję fizyczną (fitness, siłownia) i urodę.
K4646/F Pola 62 lata, logopeda, atrakcyjna brunetka o piwnych oczach, zodiakalne Bliźnięta. Wykształcenie podyplomowe, pracuje jako logopeda a także w zawodzie artystycznym. Pola to energiczna i zaradna osoba, niezależna pod wieloma względami.

 

Wrocław - ogłoszenia matrymonialne Panów

M4467/F Dariusz 42 lata, logistyk, przystojny, wysoki, szczupły szpakowaty o piwnych oczach, zodiakalny Rak. Wykształcenie średnie, logistyk. Dariusz prowadzi aktywny tryb życia, lubi wędrówki górskie, piłkę nożną, biega w pobliskim parku, czasami lubi pograć w siatkówkę lub koszykówkę.
M4470/F Krzysztof 54 lat, przedstawiciel handlowy, wysoki (187 cm), przystojny, dobrze zbudowany, szpakowaty o szarozielonych oczach, zodiakalny Baran. Wykształcenie wyższe, przedstawiciel medyczny. Krzysztof lubi zwiedzanie i podróże małe i duże, interesuje się sportem, lubi posłuchać dobrej muzyki.
M4468/F Tadeusz 69 lat, inżynier, wysoki, przystojny, blondyn o niebieskich oczach, zodiakalny Baran. Wykształcenie wyższe, inżynier budownictwa, własna działalność. Tadeusz ma ciekawe zainteresowania, kocha muzykę, teatr, poezję (wydał dwa tomiki wierszy), lubi podróże i zwiedzanie nieznanych zakątków świata.

 

Zadzwoń: + 48 666 518 111

lub wypełnij i wyślij bezpłatny Formularz Kontaktowy.

Nasza konsultantka wkrótce się z Tobą skontaktuje!

Nasi Klienci – zakochaj się we Wrocławiu

zkochani wrocławJesteśmy dumni, że tak wiele wyjątkowych osób z Wrocławia i z woj. dolnośląskiego zgłasza się do naszego biura w tak bardzo ważnej kwestii, jaką jest znalezienie życiowego partnera. Nasi Klienci to osoby zaradne i niezależne finansowo - zajmują wysokie stanowiska, pełnią ważne funkcje publiczne i wykonują prestiżowe zawody. Powierzając nam misję szukania bliskiej sercu osoby, korzystają z pomocy naszej Agencji, szanując swój czas i pragnąc chronić swoją prywatność oraz wizerunek. Osoby te wiele już osiągnęły w sensie zawodowym i materialnym ale w życiu osobistym nie czują się spełnione. Tak po prostu ułożyło się ich życie. Z każdym szczerze rozmawiamy i często słyszymy o bolesnym, głęboko skrywanym poczuciu samotności i o cichym pragnieniu ułożenia sobie życia we dwoje. Dla osób świadomie szukających swojej drugiej połówki nasze biuro to z pewnością dobre i bezpieczne miejsce na zrealizowanie tego marzenia. Wiemy, że dla lepszego poznania się trzeba się często spotykać. Dlatego oferty matrymonialne z najbliższej okolicy zamieszkania najlepiej rokują. Piękny i klimatyczny Wrocław obfituje w wiele romantycznych miejsc idealnych na miłe i intymne spotkania. Zakochaj się we Wrocławiu!

Oferty matrymonialne dla Pań i Panów

Media o Nas - zobacz więcej

indeks
Radio24 Anna Popek wywiad z Agatą...
Właścicielka biura matrymonialnego Centrum Ostoya o realiach działalności w rozmowie ze znaną dziennikarką Anną Popek na...
natemat logo
Nowe technologie
W maju spotkaliśmy się z miła dziennikarką programu IV Polskiego Radia aby porozmawiać na temat tradycyjnych metod poznawania...
trójka2
Radio Trójka z wizytą
Z okazji Walentynek 2018 złożyło nam wizytę popularne Radio Trójka. Pani Redaktor pytała jak funkcjonuje w obecnych...