Centrum Ostoya - biuro matrymonialno poznawcze

Mieszkasz we Wrocławiu lub w województwie dolnośląskim i szukasz partnera lub partnerki - zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: + 48 666 518 111

lub wypełnij i wyślij bezpłatny Formularz Kontaktowy.

Nasza konsultantka wkrótce się z Tobą skontaktuje!

CENTRUM OSTOYA 25 lat tradycji - Wyjątkowa Agencja Matrymonialna

zaufanie

Centrum OSTOYA jest tradycyjnym biurem matrymonialnym z 25- letnim doświadczeniem i stażem na rynku. Renoma naszej Agencji i przyjazna atmosfera sprzyja zaufaniu jakim obdarzają nas nasi klienci. Znalezienie odpowiedniego partnera lub partnerki to naprawdę ważne i niełatwe zadanie co dobrze rozumieją osoby próbujące znaleźć właściwą osobę na portalach randkowych, najczęściej bez powodzenia. Pracujemy niezwykle efektywnie, czego dowodem są tysiące par, które poznały się za naszym pośrednictwem. Odnosimy sukcesy, ponieważ traktujemy bardzo poważnie i darzymy wielkim szacunkiem Państwa oczekiwania w zakresie odnalezienia miłości swojego życia. Jesteśmy dumni, że nasz indywidualny program doborów partnerskich poparty nowoczesnym podejściem psychologicznym, wpływa na skuteczność i owocuje pięknymi związkami na całe życie. Pracujemy nad tym by osoby, które łączy jedno pragnienie - stworzenia trwałego związku, opartego na zaufaniu i miłości, miały szansę wzajemnie się odnaleźć. Nadajemy realną postać marzeniom i spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Nasze działania zgodne są z zasadami etyki, kodeksu zawodowego i uczciwego podejścia do realizacji zawartych z Państwem umów, których naczelnym celem i misją jest pomoc w odnalezieniu wśród ofert matrymonialnych Pań i ofert matrymonialnych Panów, odpowiedniej osoby z którą zbudujesz szczęśliwy związek.

Jak to działa - 4 kroki

1Zrób pierwszy krok – wypełnij i wyślij bezpłatny Formularz Kontaktowy

2Otrzymacie zaproszenie na spotkanie konsultacyjne w biurze lub online. Będzie to miła okazja aby się bliżej poznać i porozmawiać „od serca”. Konsultantka dedykuje Ci pełną uwagę i doświadczenie. Poznajemy się osobiście, aby dobrze zrozumieć Twoje oczekiwania wobec wymarzonego, poważnego związku. Poznasz nasze profesjonalne podejście do doborów partnerskich.

Spotkanie konsultacyjne trwa do 90 min. i jest płatne. Praktyka pokazuje, że pobranie opłaty wstępnej pomaga nam wyeliminować osoby, które nie traktują tego procesu poważnie lub ich intencje nie są uczciwe.

3Spotkanie z P. Agatą zawsze przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Zostaniecie z uwagą wysłuchani. Będzie nam niezwykle miło poznać Wasze pragnienia i oczekiwania. P. Agata udzieli Wam wyczerpujących informacji o tym jak działamy oraz odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości.

4Podpisanie Umowy rozpoczyna nowy, piękny okres w Waszym życiu. Na początek wskażemy dedykowane dla Was profile Pań i Panów. Po wzajemnej akceptacji zorganizujemy Wasze spotkania w realu. Jest to naprawdę ekscytujący moment kiedy w końcu spotykacie upragnioną osobę a my z satysfakcją będziemy mogli dopisać Was do listy naszych szczęśliwych par.

Oferty matrymonialne -  biuro Wrocław

Wrocław - ogłoszenia matrymonialne Pań

K4784/F Monika, 37 lat, wysoka, szczupła, atrakcyjna szatynka o piwnych oczach, zodiakalny Lew. Wykształcenie wyższe, lekarz specjalista. Pani Monika to zrównoważona, lojalna i przedsiębiorcza osoba. Lubi przyrodę i zwierzęta, spacery po lesie, turystykę krajoznawczą, chodzenie po górach, różnego rodzaju wyjazdy i podróże.
K4800/F Anita, 49 lat, atrakcyjna ciemna blondynka o szarozielonych oczach, zodiakalny Strzelec. Wykształcenie wyższe i podyplomowe, terapeutka. Pani Anita to osoba energiczna, otwarta na nowe sytuacje i doświadczenia, rzetelna, realistka. Lubi aktywnie spędzać czas, być w ruchu.
K4748/F Jolanta, 63 lata, elegancka, atrakcyjna, o kasztanowych włosach i niebieskich oczach, zodiakalny Strzelec. Wykształcenie wyższe, filolog, na emeryturze, aktywna zawodowo w niepełnym wymiarze. pani Jolanta to energiczna, spontaniczna i wesoła osoba. Miła, o wysokiej kulturze osobistej, zrównoważona i empatyczna.

 

Wrocław - ogłoszenia matrymonialne Panów

M4585/F Jakub 30 lat, przystojny, bardzo wysoki (200 cm) ciemny blondyn o szaroniebieskich oczach, zodiakalny Rak. Wykształcenie wyższe mgr informatyki + licencjat z prawa. Mieszka na stałe i pracuje w USA, jako informatyk- programista w dużej, amerykańskiej korporacji.
M4555/F Marek, 56 lat, bardzo wysoki (190 cm), szczupły, przystojny szatyn o zielonych oczach, zodiakalne Ryby. Wykształcenie wyższe, inżynier konstrukcji stalowych. Zainteresowania pana Marka to kino, podróże, przyroda, muzyka. Marek bardzo lubi sport: uprawia czynnie trekking, climbing (wysokie góry), kite-surfing.
M4468/F Tadeusz 69 lat, inżynier, wysoki, przystojny, blondyn o niebieskich oczach, zodiakalny Baran. Wykształcenie wyższe, inżynier budownictwa, własna działalność. Tadeusz ma ciekawe zainteresowania, kocha muzykę, teatr, poezję (wydał dwa tomiki wierszy), lubi podróże i zwiedzanie nieznanych zakątków świata.

 

Zadzwoń: + 48 666 518 111

lub wypełnij i wyślij bezpłatny Formularz Kontaktowy.

Nasza konsultantka wkrótce się z Tobą skontaktuje!

Nasi Klienci – zakochaj się we Wrocławiu

zkochani wrocławJesteśmy dumni, że tak wiele wyjątkowych osób z Wrocławia i z woj. dolnośląskiego zgłasza się do naszego biura w tak bardzo ważnej kwestii, jaką jest znalezienie życiowego partnera. Nasi Klienci to osoby zaradne i niezależne finansowo - zajmują wysokie stanowiska, pełnią ważne funkcje publiczne i wykonują prestiżowe zawody. Powierzając nam misję szukania bliskiej sercu osoby, korzystają z pomocy naszej Agencji, szanując swój czas i pragnąc chronić swoją prywatność oraz wizerunek. Osoby te wiele już osiągnęły w sensie zawodowym i materialnym ale w życiu osobistym nie czują się spełnione. Tak po prostu ułożyło się ich życie. Z każdym szczerze rozmawiamy i często słyszymy o bolesnym, głęboko skrywanym poczuciu samotności i o cichym pragnieniu ułożenia sobie życia we dwoje. Dla osób świadomie szukających swojej drugiej połówki nasze biuro to z pewnością dobre i bezpieczne miejsce na zrealizowanie tego marzenia. Wiemy, że dla lepszego poznania się trzeba się często spotykać. Dlatego oferty matrymonialne z najbliższej okolicy zamieszkania najlepiej rokują. Piękny i klimatyczny Wrocław obfituje w wiele romantycznych miejsc idealnych na miłe i intymne spotkania. Zakochaj się we Wrocławiu!

Oferty matrymonialne dla Pań i Panów

Media o Nas - zobacz więcej

indeks
Radio24 Anna Popek wywiad z Agatą...
Właścicielka biura matrymonialnego Centrum Ostoya o realiach działalności w rozmowie ze znaną dziennikarką Anną Popek na...
natemat logo
Nowe technologie
W maju spotkaliśmy się z miła dziennikarką programu IV Polskiego Radia aby porozmawiać na temat tradycyjnych metod poznawania...
trójka2
Radio Trójka z wizytą
Z okazji Walentynek 2018 złożyło nam wizytę popularne Radio Trójka. Pani Redaktor pytała jak funkcjonuje w obecnych...