Centrum Ostoya - biuro matrymonialno poznawcze

Poznajmy się bliżej

Każda nowa osoba, która pojawia się w naszym biurze, jest dla nas kimś wyjątkowym. Nasze pierwsze spotkanie zawsze przebiega w miłej, ale przede wszystkim rzeczowej atmosferze.

Poznajemy się wzajemnie poprzez szczerą rozmowę, nie przekraczając jednak określonej przez przez Państwa granicy komfortu.
Powierzając nam swoją historię, a wraz z nią określając swoje oczekiwania co do szukanej osoby, otrzymują Państwo pełne zrozumienie, a w razie potrzeby również skuteczne wsparcie psychologiczne.

Taka rozmowa w dalszej współpracy jest kluczowa dla rzetelnych i skutecznych doborów partnerskich.
Dążymy bowiem do uzyskania listy najlepiej dopasowanych pod względem poszukiwanych cech kandydatów, osobiście nam znanych.
Od pierwszego spotkania staramy się jak najlepiej poznać i prawidłowo zrozumieć Państwa motywacje i oczekiwania. Wspólnie definiujemy obraz idealnej partnerki lub partnera.
Lepiej zrozumieć, oznacza skuteczniej realizować marzenia i oczekiwania Pań oraz pragnienia i potrzeby Panów, zgłaszających się do naszego biura po pomoc i pośrednictwo.

Założyciel Centrum Ostoya

Agata – psycholog społeczny, prezes i założyciel Centrum Ostoya

Monika, konsultantka

Monika – konsultantka, Holistic Wellness Coach

Dopasowania Partnerskie

Wiemy, że nasze Panie, kobiety o dobrym i bardzo dobrym statusie społecznym, oczekują partnerów reprezentujących podobny poziom materialny, o ciekawym i aktywnym stylu życia oraz odznaczających się męską energią i wysoką kulturą osobistą.
Panowie natomiast pragną kobiet zadbanych, atrakcyjnych, mądrych życiowo, o ciepłym, kobiecym charakterze i ciekawej osobowości.
Rozumiemy te pragnienia i podejmujemy wszelkie starania, nawet jeżeli wymaga to od nas uruchomienia dodatkowych działań, aby jak najlepiej sprostać stawianym przez Panie i Panów oczekiwaniom.
Działamy rzetelnie, w oparciu o wnikliwą, wielopłaszczyznową analizę potrzeb i wzajemnych oczekiwań. Dzięki temu skutecznie dobieramy partnerów.
Nawiązane za naszym pośrednictwem znajomości, niejednokrotnie przekształcają się w zgodne, szczęśliwe i trwałe związki. Często też jesteśmy świadkami wzruszających chwil kiedy przedstawieni sobie kobieta i mężczyzna decydują się na założenie rodziny a po jakimś czasie na świat przychodzi ich pierwsze dziecko.
Trudno o bardziej radosne i satysfakcjonujące zwieńczenie naszej pracy.

Program indywidualny - Pakiet VIP

Osobom zainteresowanym współpracą w Pakiecie VIP proponujemy możliwość szukania partnera/partnerki według indywidualnie ustalonych kryteriów. Wszystkie szczegóły i warianty współpracy mogą Państwo omówić na prywatnym spotkaniu z panią Agatą - Prezesem i założycielem naszej Agencji.

Prawdziwa i rzetelna baza danych

Dzięki osobistej znajomości naszych klientów, gwarantujemy prawdziwość i aktualność profili, które Państwu przedstawiamy. Naszą ogromną bazę klientów budujemy sukcesywnie i ze szczególna starannością. Znajdują się w niej wyłącznie sprawdzone i prawdziwe profile tych osób, które mieliśmy przyjemność poznać osobiście. Aby nawiązać współpracę z nowymi, ciekawymi osobami, podejmujemy różnorakie działania.
Aktywnie prowadzimy różnego typu kampanie promocyjne, eventy i spotkania okolicznościowe. Jednak najbardziej cieszy nas, gdy docierają do nas osoby, zachęcone osobistymi rekomendacjami naszych zadowolonych Klientów. Mamy również możliwość pozyskiwania dodatkowych kontaktów od współpracujących z nami Agencji Matrymonialnych - sprawdzonych i równie jak my godnych zaufania. Między innymi tą drogą mamy również możliwość pozyskania dodatkowych kontaktów zagranicznych - cudzoziemców mieszkających zarówno w Polsce, jak i poza nią.

Biuro Matrymonialne - rozsądna alternatywa dla portali randkowych

Wydaje się, że dzisiejsze czasy stwarzają wiele możliwości spotkania drugiej osoby.
Można poznać partnera lub partnerkę w pracy lub przez kontakty towarzyskie, poprzez media społecznościowe lub odwiedzając portale randkowe.
Co jednak zrobić, jeżeli wszystkie wymienione sposoby zawodzą?
Osoby, z którymi rozmawiamy, często wcześniej za pośrednictwem internetu próbowały ułożyć sobie życie osobiste.
Niestety po tych doświadczeniach, dość negatywnie oceniają wiarygodność i intencje osób poznanych w świecie wirtualnym.
Nadszedł więc czas realnych znajomości.
Wiele z tych osób decyduje się na kontakt z naszym biurem matrymonialnym, które zyskuje coraz większą popularność i jest nowoczesną instytucją, wpisaną w dzisiejszą rzeczywistość i coraz bardziej potrzebną.
Aby chronić swoją prywatność i szukać tej wymarzonej osoby, warto zdać się na fachową pomoc i współpracę z naszą Agencją, stawiając na uczciwość i profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ochrona danych osobowych i wizerunku

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych oraz wizerunku to fundamentalna zasada, jaką się kierujemy. Gwarantujemy Państwu całkowitą dyskrecję. W tym celu oferty redagowane są w taki sposób, by tożsamość osoby w nich opisanej nie była możliwa do zidentyfikowania.
Wszystko, co dotyczy danych osobowych, dzieje się wyłącznie za Państwa wiedzą i zgodą. Nasza baza danych chroniona jest zarówno zabezpieczeniami fizycznymi, jak i dzięki wysoko wyspecjalizowanym zabezpieczeniom serwerów, gwarantowanymi przez firmę Home.pl, z którą od wielu lat współpracujemy. Jednocześnie zgodnie z Ustawą o RODO w dniu 25/05/2018 roku wdrożyliśmy przepisy UE dotyczące ochrony danych osobowych.

RODO