Oferta biura

Poniżej prezentujemy propozycje Pakietów w jakich realizujemy usługę pośrednictwa matrymonialnego. Wybór Pakietu jest dostosowany do oczekiwań klienta.

Bliższych informacji na temat Pakietów oraz ich cen udziela konsultantka podczas rozmowy osobistej lub telefonicznej.

Zadzwoń: (22) 273 61 73 lub 666 518 111 w godzinach działania biura.

 

 

Nazwa pakietu

 

Specyfikacja

 

Czas trwania

 

Pakiet

 PRESTIGE

 

Przeznaczony jest dla osób z wykształceniem średnim lub wyższym, o dobrym statusie społecznym, uporządkowanej sytuacji życiowej i szukających partnera, spełniającego podobne kryteria. Dobór Partnerski wg przedstawionych kryteriów. Możliwa prezentacja oferty klientom VIP – wg decyzji biura

 

 

 

6 miesięcy + 2 mies.*

 

 

 

 

 

Pakiet VIP

Program Indywidualny

 

 

 

 

Zalecany jest dla osób z wykształceniem wyższym i podyplomowym, o wysokim statusie społecznym i stylu życia na odpowiednim poziomie. Obejmuje m.in. przedstawicieli prestiżowych zawodów. Kojarzenie i dobór partnerów wg indywidualnie zdefiniowanych kryteriów i wskazanych priorytetów oraz autorskiego Programu Dopasowania Partnerskiego. Propozycje kandydatów wytypowanych do spotkania wymagają wcześniejszej akceptacji. Możliwy dostęp do ofert  z alternatywnej bazy danych.

Do prowadzenia indywidualnej sprawy klienta dedykowana jest konsultantka, która dodatkowo zapewnia doradztwo i wsparcie psychologiczne.

W razie potrzeby możliwość wykorzystania bonusu czasowego 1 miesiąc.

 

 

 

6 miesięcy + 2 mies.*

+ bonus czasowy

(1 miesiąc)

 

 

 

 

 

 

Pakiet VIP- ELITE

Program Indywidualny

i Priorytetowy  

 

 

 

 

 

 

Pakiet o charakterze elitarnym przeznaczony dla osób o dokładnie sprecyzowanych oczekiwaniach. Proces doboru partnerskiego prowadzony jest indywidualnie i ma status priorytetowy. Kojarzenie i dobór partnerów prowadzony jest wg indywidualnie zdefiniowanych kryteriów i wskazanych priorytetów oraz autorskiego Programu Dopasowania Partnerskiego z elementami pogłębionej analizy charakterologicznej i uwzględnia m.in. predyspozycje partnerskie, status społeczny i majątkowy, zainteresowania oraz preferowany styl życia. Propozycje kandydatów do spotkania wymagają wcześniejszej akceptacji. Dostęp do ofert pozyskanych w drodze poszukiwań metodami niekonwencjonalnymi.  

Do prowadzenie sprawy dedykowana jest doświadczona konsultantka, która dodatkowo zapewnia doradztwo i wsparcie psychologiczne.

W razie potrzeby możliwość wykorzystania bonusu czasowego do 2 miesięcy.

 

 

 

 

6 miesięcy +

2 mies.*

+ bonus czasowy

(2 miesiące)

 

 

 

 

 

* Możliwe jest zamrożenie oferty na czas budowania relacji   z nowo poznanym partnerem lub partnerką oraz okazjonalnie na czas wyjazdów służbowych, urlopów, zdarzeń życiowych

 

 

 

Copyright © 2017 OSTOYA - Centrum Matrymonialno - Zapoznawcze

ul. Mazowiecka 11/4, 00-052 Warszawa

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK

 

facebook