Centrum Ostoya - biuro matrymonialno poznawcze

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 Kto może zostać klientem Centrum Ostoya?
Panowie w wieku powyżej 28 lat, stanu wolnego, wykształceni, o stabilnej sytuacji zawodowej, pragnący poznać atrakcyjną kobietę do stałego związku partnerskiego lub chcący założyć rodzinę.
Kto może zostać członkinią Centrum Ostoya?
Panie powyżej 25 lat, będące stanu wolnego i pragnące znaleźć partnera życiowego aby spełnić swoje marzenia o miłości przy boku atrakcyjnego i lojalnego mężczyzny. Każda Pani deklaruje czy zależy jej stałym związku partnerskim oraz czy chciałyby założyć rodzinę i mieć dzieci.
Czy osoby starsze mogą znaleźć miłość z nasza pomocą?
Oczywiście, jesteśmy zdania, że miłość można znaleźć w każdym wieku. Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że osoby starsze chętnie nawiązują nowe znajomości i przyjaźnie. Wiek nie jest żadną przeszkodą w szukaniu przyjaciółki lub towarzysza życia. Harmonijny związek z kochającą osobą jest ważnym czynnikiem poprawiającym komfort życia i wpływającym na poprawę zdrowia a co za tym idzie na długowieczność. Potwierdzają to poważne badania naukowe.
Na czym polega pierwsze spotkanie z konsultantką?
Pierwsze spotkanie w biurze trwa zazwyczaj od 1,5 – 3 godzin i jest osobistą rozmową jaką przeprowadza konsultantka aby lepiej poznać Państwa oczekiwania i pragnienia. Rozmawiamy szczerze pamiętając jednak, że będziemy mieć jeszcze dużo czasu aby się jeszcze lepiej poznać w trakcie trwania członkostwa. Podczas pierwszego spotkania konsultantka odpowie na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Na zakończenie będzie możliwość wypełnienia Ankiety, która jest podsumowaniem spotkania.
Jak należy przygotować się do pierwszego spotkania z konsultantką w biurze?
Nie jest wymagane jakieś szczególne przygotowanie. Rozmowa jest szczera, spontaniczna i bezstresowa, z uszanowaniem granicy komfortu . Zwieńczeniem jest pozytywna decyzja o podjęciu współpracy i podpisanie Umowy. Są też osoby, które potrzebują więcej czasu aby lepiej przygotować się do zrobienia pierwszego kroku. Szanujemy naszych klientów i akceptujemy ich decyzje. Zazwyczaj w ciągu kilku dni osoby te decydują się na rozpoczęcie współpracy.
Jak można regulować opłaty za członkostwo w biurze?
Opłaty za członkostwo możliwe są na trzy sposoby. 1/ Gotówka w biurze - klient otrzymuje paragon fiskalny jako potwierdzenie płatności 2/ przelewem na konto bankowe wskazane w Umowie 3/ płatność kartą za pośrednictwem terminala na miejscu w biurze. W uzasadnionych przypadkach akceptujemy rozłożenie płatności na raty lub możemy zastosować indywidualne rabaty.
Czy powinienem dostarczyć zdjęcia i jakie?
Aktualne i dobrej jakości zdjęcia bardzo podwyższają atrakcyjność i wiarygodność profilu. Zazwyczaj prosimy o dostarczenie minimum dwóch zdjęć: twarzy (półportret) oraz całej sylwetki. Zdjęcia można przesłać mailem lub dostarczyć na nośniku elektronicznym bezpośrednio w biurze. W przypadku braku odpowiednich zdjęć możemy zaproponować bezpłatne ich wykonanie w biurze. Dla osób, które chciałyby mieć zdjęcia profesjonalne polecimy również kontakt ze współpracującą z nami od wielu lat fotograf Panią Magdę, która wykona sesję zdjęciową klientki w swoim studiu fotograficznym. Do zdjęć należy przygotować kilka wersji garderoby oraz odpowiednią fryzurę i makijaż. Taka sesja jest bardzo miłym doświadczeniem dla naszych klientek a dobre zdjęcia będą dodatkowy atutem polecanego profilu.
Czy moje zdjęcia będą publikowane?
Państwa zdjęcia oraz wizerunek są szczególnie chronione i nigdzie nie będą publikowane. Nigdy nie publikujemy zdjęć w Internecie.
Czy moje dane osobowe będą bezpieczne?
Wiele osób, chcących skorzystać z naszych usług, pyta o bezpieczeństwo i ochronę swoich danych osobowych. Możemy zapewnić, że wszystkie dane są chronione przez specjalny system zabezpieczeń i nie są udostępniane osobom trzecim. Oferty, zamieszczane na naszym portalu, są w pełni anonimowe i nie umożliwiają identyfikacji osób. Ochrona danych osobowych oraz dyskrecja przy realizacji Umowy, to nasza priorytetowa zasada. Metody ochrony zbiorów danych osobowych są zgodne z wymogami i standardami narzucanymi przez RODO.
Gdzie i jak można się umówić na pierwsze spotkanie?
Pierwsze spotkanie to naprawdę magiczny moment. Warto się do niego przygotować wybierając odpowiedni strój, czas oraz miejsce. Spotykamy się zawsze w miejscu publicznym typu romantyczna kawiarnia, klub lub pub. Nieodpowiednie będzie spotkanie w przy ciężkich posiłkach typu obiad lub kolacja. Najlepszym czasem będzie popołudniowy appertiff lub spotkanie przy kawie i kieliszku dobrego wina. Zaproszenie do domu zalecane jest dopiero po kilku spotkaniach po to aby wzbogacić relację zapraszając poznaną osobę do sfery prywatnej. Takie zaproszenie będzie świadczyć o rodzącym się wzajemnym zaufaniu, o chęci budowania relacji a także o przekształcaniu się jej w kierunku trwałego związku.
Kiedy mogę zawiesić swoją ofertę?
Każdy z naszych klientów, w trakcie trwania członkostwa, ma prawo do czasowego zawieszenia oferty. Jest to czas od 1 miesiąca dla Pakietu Prestige do 3 miesięcy dla Pakiet VIP Elite. Przysługujący czas zawieszenia można dzielić na krótsze odcinki czasowe. Jest to bardzo wygodna opcja na wypadek jeżeli w trakcie trwania członkostwa konieczne będą przerwy we współpracy z biurem spowodowane wyjazdem, urlopem, chorobą lub budowaniem relacji w nowym związku. Czas zawieszenia zawsze implikuje wydłużenie czasu Umowy. Początek i koniec zawieszenia należy każdorazowo zgłosić personelowi biura telefonicznie lub mailowo.
Co oznacza zasada wyłączności?
Pracując nad doborami partnerskimi oraz aranżowaniem spotkań między klientami kierujemy się zasadą wyłączności. W praktyce oznacza to, że po wzajemnej akceptacji mają Państwo wyłączność na kontakt z wybraną osoba a Biuro w tym czasie nie proponuje tej osobie nowych ofert (brak wewnętrznej konkurencji). Wychodzimy z założenia, że aby się spotkać i dobrze poznać trzeba spokoju i skupienia swojej uwagi na wybranej osobie. Kolejną ofertę mogą Państwo otrzymać po całkowitym zakończeniu danej relacji co należy zgłosić w biurze. Jednak w przypadku obustronnej chęci kontynuowania znajomości proponujemy skorzystanie z opcji zawieszenia oferty.
Ile ofert mogę otrzymać w trakcie trwania członkostwa?
Zapewniamy Państwa, że dysponujemy wystarczająco dużą bazą danych wartościowych ofert kobiet i mężczyzn aby każdej zapisanej osobie zagwarantować kilka do kilkunastu ofert odpowiadających ich oczekiwaniom. Wiemy, że aby znaleźć bliską sercu osobę trzeba mieć wybór i spotkać wiele osób. Należy jednak podkreślić, że nie tylko ilość ale przede wszystkim jakość ofert świadczą o wysokiej skuteczności naszych działań. Dla osób, które wybrały opcję współpracy w ramach Pakietów VIP istnieje możliwość zwiększenia ilości ofert pozyskiwanych na drodze poszukiwań rozszerzonych o alternatywną bazę danych a także na drodze współpracy z innymi renomowanymi biurami matrymonialnymi lub szukaniem nowych osób poprzez prywatne rekomendacje.
Kiedy powinienem kontaktować się z biurem?
Pracujemy od poniedziałku do soboty i w tym czasie możliwy jest kontakt telefoniczny, sms-owy lub mailowy (na wszystkie maile odpowiadamy w ciągu 24 godzin). Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i bardzo jesteśmy wdzięczni za bieżące informacje o nawiązywanych relacjach. W razie zgłoszonej potrzeby oferujemy także wsparcie psychologiczne lub sesje coachingu dla zainteresowanych.