Centrum Ostoya - biuro matrymonialno poznawcze

Ewa i Andrzej

Ewa i Andrzej tworzą piękną parę bardzo w sobie zakochaną. Ich historia jest tak niezwykła jak silne i prawdziwe jest uczucie, które ich połączyło od pierwszego wejrzenia.

ON:Andrzej (60+) jest mężczyną niezwykłym; wykształconym, eleganckmi, wysokim, przystojnym a także ciepłym i szarmanckim. Wydawało by się, że taki mężczyzna nie powinien mieć problemów z zawieraniem nowych znajomości. Andrzej jest mężczyzną tyleż wymagającym co wrażliwym. Był już wcześniej w związku z jedną z naszych klientek. Niestety okazało się, że Pani ta przedkładała swoje sprawy (nie zawsze istotne) ponad kontakty z Andrzejem. On natomiast pragnął pełnego związku, nie tylko "od czasu do czasu" jak ona miala na to wolną chwilę i chęć i chociaż jest piekną kobietą i o nienangannej aparycji, to jednak jej chłodne serce, ostatecznie zniechęciły Andrzeja. Odrzucony i  zawiedziony zapadł na zdrowiu i ostatecznie zawiesił swoja ofertę w biurze.

ONA: Ewa (40+) przyszła do biura kilka miesięcy temu i jak większość naszych klientek, opowiedziała smutną historię swojego małżeństwa zakończoną rozwodem. Czuła się bardzo  samotna ale jednoczesnie była pełna nadziei. Z błyskiem w oku, opowiadała o swojej pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, która nadaje sens jej życiu. Zauważyliśmy, że została obdarzona nie tylko urodą i wdziękiem ale także wyjątkową kobiecą intuicją i ciepłym sercem. Zaczęliśmy rozmawiać o naszych kandydatach aż w pewnym momencie, w katalogu ze zdjęciami Panów, Ewa wypatrzyła zdjęcia Andrzeja. Powiedziała "Ach, tylko ten ma takie ciepło w oczach o jakie mi chodziło".....I rzeczywiście wkrótce nastąpiło ICH spotkanie i od tamtego czasu Ewa i Andrzej (którego zdrowie natychmiast sie poprawiło) w zasadzie są nierozłączni. Ich związek emanuje szczęściem i radością. Rozumieją się i pasują do siebie  jak dwie połówki pomarańczy. Życzymy naszej parze życia bez trosk oraz szczęśliwych Świąt (wreszcie) WE DWOJE.


Powrót