Centrum Ostoya - biuro matrymonialno poznawcze

Między nami kobietami - audycja

Właścicielka biura matrymonialnego Centrum Ostoya o realiach działalności w rozmowie z Anna Popek na antenie Radio24
 
Ostatnia aktualizacja: 09.09.2021 09:27
Obserwuj nas na Google News
- Głównym warunkiem przyjęcia zgłoszenia do biura matrymonialnego jest status osoby bez związku. Chodzi przede wszystkim o to, żeby potwierdzić swój stan wolny. Drugą rzeczą jest pełnoletniość. Nie przyjmujemy także zgłoszeń poniżej 30 roku życia - powiedziała w Polskim Radiu 24 Agata Sybilska, właścicielka biura matrymonialnego.
 Wydawałoby się, że biura matrymonialne w dobie internetu nie mają racji bytu. Okazuje się jednak, że istnieją dalej i mają swoich klientów. O tym kto z nich korzysta i dlaczego właściwie ludzie z nich korzystają powiedziała w Polskim Radiu 24 właścicielka jednego z takich biur.

Agata Sybilska powiedziała, że biuro matrymonialne ma swoją przewagę nad internetem. - Bezpośredni kontakt z doradcą jest tym, co odróżnia poszukiwanie partnera przez internet a biuro matrymonialne. Konsultant w biurze bierze pod uwagę oczekiwania klienta i stara się otoczyć wsparciem - powiedziała.

Gość Polskiego Radia 24 zwróciła uwagę także na to, że żyjemy w specyficznych czasach, gdzie wiele rzeczy się zmieniło. - Głównym warunkiem przyjęcia zgłoszenia do biura matrymonialnego jest status osoby bez związku. Chodzi przede wszystkim o to, żeby potwierdzić swój stan wolny. Drugą rzeczą jest pełnoletniość. Nie przyjmujemy także zgłoszeń poniżej 30 roku życia - powiedziała.

- Dochodzimy do wniosku, że czas podjęcia poważnej decyzji o założeniu rodziny jest bardziej przesunięty. Problem z posiadaniem rodziny skomplikował się dzisiaj. Młode kobiety mają dużo możliwości, żeby się rozwijać zawodowo i ten czas na rodzinę jest odsuwany - zaznaczyła.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy

 

Posłuchaj
22:54 Agata Sybilska o działalności biur matrymonialnych (Między nami kobietami)
 https://polskieradio24.pl/130/8169/Artykul/2803730

***

Audycja: "Między nami kobietami"

Prowadząca: Anna Popek

Gość: Agata Sybilska (prowadząca Biuro Matrymonialno-Poznawcze Warszawa OSTOYA)

Data emisji: 08.09.2021 Godzina: 23.36

Posłuchaj: https://polskieradio24.pl/130/8169/Artykul/2803730


Powrót