ZADZWOŃ:

666 518 111

tvpwarszawalogo.png
newsweeklogo.png
tvn-logo.png
sens-magazyn-logo.png
tvpinfologo.png
olivia.png
polsat-logo.png
tvp2logo.png
dziendobrytvn.jpg
franchlogo.png
logo_interia.png
Wrozka.jpg
claudia.jpg
 

Nasza Misja

Jeśli szukasz prawdziwej miłości, szansy na stworzenie trwałego związku opartego na przyjaźni, uczciwości, szacunku i szczerości, zapoznaj się z nasza ofertą.

 

Co nas wyróżnia:

Profesjonalna obsługa - nasz zespół składa się z psychologów, terapeutów i trenerów rozwoju osobistego, którzy są do Państwa dyspozycji, gotowi służyć radą i rozmową. Dzięki temu usługa jest profesjonalna, pomoc w doborze partnera życiowego i zaaranżowaniu spotkania jest staranny i nieprzypadkowy,

 

Bliskość relacji - spotkasz się z empatią, zrozumieniem Twojej sytuacji i Twoich pragnień. Wszystkie osoby, które można poznać za pośrednictwem naszego biura zapraszamy na indywidualną rozmowę z naszymi specjalistami. Każdemu Klientowi, poświęcamy dużo czasu, aby poznać jego pragnienia i oczekiwania. Dzięki temu mamy szansę aranżować spotkania osób, które łączy wiele wspólnego.

 

Dyskrecja - naszym klientom zapewniamy pełną dyskrecję oraz ochronę danych osobowych. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej i najwyżej rozumianego profesjonalizmu

 

Skuteczność - Posiadamy obszerną sprawdzoną bazę osób, poszukujących drugiej połówki. Stworzony zostanie Twój portret oczekiwań i pragnień na podstawie, którego dobierzemy dla Ciebie odpowiedniego Partnera/Partnerkę.

 

Doświadczenie - Twoja Partnerka/Partner zostanie dobrany ze sprawdzonej, prawdziwej bazy kandydatów. Nie spotkasz na randce ludzi, którzy chcą Cie oszukać. Biuro OSTOYA to jedyna alternatywa dla często bolesnych doświadczeń w relacjach budowanych za pomocą internetowych portali randkowych. Wszyscy nasi klienci są weryfikowani pod względem wiarygodności (stan cywilny, wykształcenie, status materialny, wygląd itp.) w odróżnieniu od osób poznanych przez internet, których tożsamości nikt nie może potwierdzić.

 

Autorskie metody kojarzenia par - Metody naszych działań oparte są na autorskim Programie Dopasowania Partnerskiego i bazują na szeroko pojętej wiedzy psychologicznej i wieloletnim doświadczeniu. Kojarzymy kandydatów biorąc pod uwagę m.in. preferowany przedział wiekowy, poziom wykształcenia i podobny status materialny.

 

Nasi Klienci - to osoby pełnoletnie, stanu cywilnego wolnego, wykształcone, atrakcyjne fizycznie, zaradne życiowo, zazwyczaj o wysokim statusie materialnym, wykonujące prestiżowe zawody, prowadzący aktywnym tryb życia, zdecydowane na stały, poważny związek partnerski lub małżeństwo. 

 


 

Copyright © 2013 OSTOYA - Centrum Matrymonialno - Poznawcze

ul. Mazowiecka 11/4, 00-052 Warszawa

Tłumaczenie: Leszek Jastrzębiec-Pełczyński

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK

 

facebook