Nasza Misja

                              "Jestem przekonany, że najważniejszą decyzją, jaką podejmuje istota ludzka,
                                jest wybór z kim spędzi życie, może już do końca"
                                                                                                                             William Wharton
 
Szukasz prawdziwej miłości, szansy na stworzenie trwałego związku opartego na przyjaźni, uczciwości, szacunku i szczerości? Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Co nas wyróżnia:

Profesjonalny zespół - składa się z konsultantek z wykształceniem psychologicznym i z długoletnim doświadczeniem w profesjonalnym matchmakingu. Przez cały czas trwania Umowy jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi służyć radą i rozmową. Odpowiadamy na wszystkie maile i jesteśmy dostępni pod telefonem w godzinach działania biura. Dzięki temu jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami a pomoc w doborze partnera życiowego i zaaranżowaniu spotkania jest staranny i nieprzypadkowy,

 

Bliskość relacji - spotkasz się z empatią, zrozumieniem Twojej sytuacji i Twoich pragnień. Wszystkie osoby, które można poznać za pośrednictwem naszego biura zapraszamy na indywidualną rozmowę z naszymi specjalistami. Każdemu Klientowi, poświęcamy dużo czasu, aby poznać jego pragnienia i oczekiwania. Dzięki temu mamy szansę aranżować spotkania osób, które łączy wiele wspólnego.

 

Dyskrecja - naszym klientom zapewniamy pełną dyskrecję oraz ochronę danych osobowych. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej i najwyżej rozumianego profesjonalizmu. Twoje dane, które powierzasz nam w zaufaniu są całkowicie bezpieczne i zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. Wszystkie propozycje osób wybranych do spotkania, przed udzieleniem informacji kontaktowych, muszą być zaakceptowane przez obie strony.

 

Skuteczność - Posiadamy obszerną sprawdzoną bazę osób stanu wolnego, poszukujących partnera/partnerki do stałego, poważnego związku lub małżeństwa. Po zakończeniu procesu rejestracji Twojej oferty w biurze, zostane stworzony Twój portret oczekiwań i pragnień na podstawie, którego dobierzemy dla Ciebie odpowiedniego Partnera/Partnerkę, którego cechy w dużym stopniu pasują do stworzonego portretu. Przed przekazaniem kontaktu drugiej stronie zawsze masz możliwość zapoznania się z jego ofertą i akceptacji kandydata.

 

Doświadczenie - Twoja Partnerka/Partner zostanie dobrany ze zweryfikowanej, prawdziwej bazy kandydatów. Nie spotkasz na randce ludzi, którzy chcą Cię oszukać. Poznanie partnera/partnerki za naszym pośrednictwem to jedyna alternatywa dla często bolesnych doświadczeń jakie mogły mieć miejsce w relacjach budowanych za pomocą internetowych portali randkowych. Wszyscy nasi klienci są weryfikowani pod względem wiarygodności (stan cywilny, wykształcenie, status materialny, wygląd itp.) w odróżnieniu od osób poznanych przez internet, których tożsamości nikt nie może potwierdzić.

 

Autorskie metody kojarzenia par - Metody naszych działań oparte są na autorskim Programie Dopasowania Partnerskiego i bazują na szeroko pojętej wiedzy psychologicznej i wieloletnim doświadczeniu. Kojarzymy kandydatów biorąc pod uwagę podane kryteria m.in. preferowany przedział wiekowy, poziom wykształcenia i podobny status materialny, zawsze jednak bazując na naszej wiedzy o związkach i intuicji.

 

Nasi Klienci - to osoby pełnoletnie, stanu cywilnego wolnego, wykształcone, atrakcyjne fizycznie, zaradne życiowo, zazwyczaj o wysokim statusie materialnym, wykonujące prestiżowe zawody, prowadzący aktywnym tryb życia, zdecydowane na stały, poważny związek partnerski lub małżeństwo. 

 


 

Copyright © 2017 OSTOYA - Centrum Matrymonialno - Zapoznawcze

ul. Mazowiecka 11/4, 00-052 Warszawa

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK

 

facebook