Jak zacząć?

Bezpłatna rozmowa konsultacyjna

Szukanie perfekcyjnego partnera, to naprawdę bardzo ekscytujący moment, to szansa na to, że spotkasz osobę, z którą zechcesz spędzić resztę swojego życia. To jest przygoda, która będzie Cię cieszyć a naszym zadaniem jest to żebyś odnalazł tę radość u boku idealnego partnera lub partnerki. Poznawanie nowych osób za pośrednictwem biura matrymonialnego, jest ważną życiową decyzją. Aby uzyskać więcej informacji o tym jak działa nasz autorski Program Doborów Partnerskich zadzwoń i umów się na bezpłatną rozmowę konsultacyjną. W dogodnym dla Ciebie terminie, w miłej i bezpiecznej atmosferze, pomożemy  sprecyzować Twoje oczekiwania oraz opowiemy o naszych metodach działania. Rozmowa trwa ok. godziny i nie implikuje żadnych zobowiązań wobec biura.

 

 

Jak skorzystać z naszych usług?

Po rozmowie konsultacyjnej klient podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy powinien przystąpić do czynności rejestracyjnych:

  1. Wypełnić Ankietę Zgłoszenie
  2. Zapoznać się z Regulaminem biura Regulamin
  3. Dostarczyć aktualne, atrakcyjne zdjęcia w plikach jpg lub papierowe
  4. Wnieść opłatę członkowską zgodną z wybranym Pakietem (przelew, karta, gotówka)
  5. Podpisać Umowę o Współpracy

Przez cały czas trwania Umowy klient jest pod indywidualną opieką konsultantki prowadzącej. Kojarzymy i kontaktujemy ze sobą osoby spełniające indywidualne kryteria wzajemnych oczekiwań, uwzględniające m.in. zbliżony status społeczny i materialny oraz pokrewne zainteresowania biorąc pod uwagę jednocześnie cechy osobowości klienta i jego preferencje. W razie potrzeby, na życzenie klienta, służymy wsparciem psychologicznym.

 

 

 

 

 

Copyright © 2017 OSTOYA - Centrum Matrymonialno - Zapoznawcze

ul. Mazowiecka 11/4, 00-052 Warszawa

Projekt i wykonanie: Strony internetowe PRO-LINK

 

facebook